Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik FPS játékot válasszam?

Melyik FPS játékot válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen rengeteget játszottam a COD széria második részével, de sajnos egy ideje kihalt. Szeretnék újra egy kicsit kikapcsolni valami jó kis játékkal. Egyelőre a CS GO és a Rainbow Six között vacilálok. Írnátok véleményt erről a két játékról, esetleg ha tudtok ajánlani más jó multis játékot, megosztanátok velem? Előre is köszi:)

2016. dec. 3. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő erősen a csapatjátékra épül, ha nincsenek hozzá barátaid és headseted, inkább CoD-ozz. Mondjuk én a Counter-Strike-ot sosem szerettem, de a R6 ezerszer modernebb, taktikusabb, izgalmasabb, tartalmasabb.

Amúgy mostanában a Titanfall 2 a legnagyobb kedvencem, sajna idehaza mindenki undorodik az óriás robotok gondolatától is.

2016. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A CS:GO-t imádom, és olcsóbb is mint az R6, bár én azzal még nem játszottam de ahogy a videókat elnézem sokkal összetettebb és modernebb mint a cs:go, ahogy ezt az előző válaszoló is leírta. CS:GO-t szerintem csak akkor éri meg ha vannak haverjaid akikkel tudsz játszani. Én a helyedben biztos a cs:go-t választanám ugyanis én rengeteget játszok cs-vel még a mai napig is :D Attól is függ hogy az r6 el-e fut a gépeden. Torrentezd le az R6-ot nézd meg hogy hogy megy a gépeden és ha úgy gondolod hogy jól akkor nem lesz gond az eredetivel sem. A cs:go val már nem lesznek ilyen gondok, mert az majdnem minden gépen elmegy.
2016. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!