Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karácsonyra szeretném megvenni...

Karácsonyra szeretném megvenni a WoW Legiont digitálisan valakinek. Komplett veszem tehát battlechest+legion így jár 30 nap gametime. A 30 nap a vásárlás pillanatától számít vagy a letöltéstől?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ajándéknak veszed (emlékeim szerint van ilyen opció), akkor neki kell majd létrehoznia egy accountot, és akkortól fog számítani. Ha te hozod létre, akkor is az account létrehozásakor kezdődik.
2016. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az accot már létrehoztam neki és ugy gondoltam megveszem azon neki és egy jelszót meg acc nevet kap karácsonyra
2016. dec. 9. 10:24
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor majd karácsony napján megveszem neki digitálisan úgyis mindig lehet venni nincs olyan hogy elfogy...(ugye?:D)
2016. dec. 9. 10:24
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az aktiválástól számít a 30 nap. Sőt, próbaként eleve játszató, kipróbálhatja, igaz ez korlátozott lesz. És amikor eléri azt a szintet, hogy amúgy nem tudna továbblépni, akkor adja meg a kódot ("upgrade-eli az accountot), és onnantól kezdődik az első 30 nap. 20-as szintig lehet az ingyenessel játszani, kezdőnek ez 1-2 nap lesz, ha nem ismeri amúgy a játékot.
2016. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én digitálisan vettem magamnak és nem volt semmilyen kód
2016. dec. 9. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

A kód a beváltástól érvényes, nem a játék aktiválásától, mivel azt külön adják hozzá.

Az ismerősnek kell csinálnia egy battle.net-es fiókot, beváltja a játékot, majd a játékidőt.


Fontos, hogy a WoW 2-re regisztrálja mind a kettőt, mivel az 1-es a trial miatt van és meg tudja rendesen kavarni a szervert, nekem pl 2 nap volt mire support rendbe rakta.

2016. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!