Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft 2 lotv-hoz kéne...

Gyilkosbalna kérdése:

Starcraft 2 lotv-hoz kéne terran taktika protoss ellen valami? (nagyon kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 16:45
 1/1 anonim válasza:
100%

Csinálj timed attack-okat (akkor támadsz amikor elkészül egy upgrade vagy egy egység) a Protoss földi egységeket a marauderek counterelik meg a siege tankok kivétel ez alol az immortal. Amit én javaslok folyamatosan figyeld mit csinál ellen feled (radarral) ha adeptokat csinál akkor csinálj maraudert ha stalkert marrint (ha maraudert csinálsz ugy 50% esélyed van stalkerrel szemben) és mindenképpen csinálj 1-2 Liberátort. Az a protoss rémálma. Támadj ha kész van a második liberátorod vagy 3. Siege tankod addigra meg legyen sok egységed. Nem tom hogy ez mikkora gyülik össze mert én protoss vagyok, de olyan 4-5 percre megkell lennie. De ha hamarabb össze gyulnek a dolgok támadhatsz hamarabb. Ja és olyan 2-3 percre érdemes csinálni egy 2. bázist. Ha több segitségre van szükséged ajánlom Lowkot. Ő egy sc youtuber minden falyt játszik.


Bocs ha elirtam valamit fáradt vagyok

2017. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!