Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmi bánat ellen jó...

Szerelmi bánat ellen jó taktika, ha elkezdek összevissza szexelni mindenkivel? Valakinek bevált már ez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
ne dugj össze-vissza, mert csak ribi leszel :) Keress egy szexkapcsolatot vagy baxá' befele, vagy írj rám :)
2015. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B.G 88 ***** válasza:
Nekem volt,hogy bevált a téma, de az első lánynál meg is ragadtam :D
2015. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vágy nélkül szexelni olyan, mint éhség nélkül tortát zabálni. Részben jó, de annyira mégsem :)

Nem baj ha felkeltődik a vágyad és szexelhetnéked van akkor van kihez fordulni, és csillapítod a vágyadat.

Magyarán ne pótcselekvésnek használd. Pillanatnyilag jó, de sok értelme nincsen :)


Ha már itt tartunk tényleg jobb egy szexkapcsolat ahogy 1-es írta. Az a legbiztonságosabb módja a rendszer "egészségügyi szex"-nek

2015. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ajanlom azt, hogy szexelj fuvel-faval, egyejszakas kalandokba bonyolodj, ez hulyeseg, nem fog segiteni hosszu tavon.


Azt sem, hogy parkapcsolatba kezdjel, amig NEM VAGY TUL az elozon.


Sok hasznos tanacs van a google-ban, hogy mi a jo szakitas, szerelmi csalodasok ellen.


Lehet, hogy azt hiszik sokan, hogy az a legmefelelobb, amiket fentebb irtam (szexkapcsolat, stb.) , de azt tudni kell, hogy a szakitas, szerelmi csalodas egyfajta gyasz folyamat, amit megkell gyaszolni ugymondd.

Azzal, hogy szexbe bonyolodsz, nem fogod magad jobban tultenni az elozon.


Tapasztaltam a sajat boromon, lehet, hogy jonak tunt eleinte, de azt amit ereztem utana, szanalmas es rossz volt. Megegyszer nem mennek ilyenbe bele. Nem segit az ember maganak, csak enyujtja a lelki seb begyogyulasat, hidd el, de ezek csak jo tanacsok.


Ilyenkor az a jo, hogy (igaz elcsepelt mondas, de igaz) az ido segit.

Akkor erdemes uj kapcsolatot kezdeni, ha teljesen tul tutta magat tenni magat az ember az elozon.


A legjobb es ami nekem is segitett (sajnos nem egy szerelmi csalodasom volt-szakitottak, en szakitottam, remenytelen szerelem is), hogy minden kapcsolatot megszakitottam az illetovel. Nem haragszom rajuk, semmit sem tudok roluk es nem is hianyzik, hogy tudjak.


Megha faj is, de ajanljak, hogy megkell elni a fajdalmat.

Apukam nekem azt ajanlotta, hogy ha faj mondjam magamnak "fajj, csak fajj" elobb utobb alabbhagy a fajdalom es konnyebb lesz.


Sajnos ezt a fajta gyaszfolyamatot is, ami egy szerelem csalodasa okoz, nem tudja elkerulni az ember, ha szeretett valakit, de hal Istennek tullehet tenni magat az embernek.


Hulyeseget meg nem kell es nem szabad csinalni.


Szoval a fentiek csak jo tanacsok, te dontesed, hogy megfogadod-e vagys sem.


Vegezetul az egyik kedvenc idezetem, ami barmikor jol johet:


"Mindent tul lehet elni. Ha hiszed, ha nem

meg ot is. Azt is, hogy nem szeret, hogy

sosem szeretett vagy mar nem ugy. Tul

fogod elni, csak hagyd neki, hogy elje a sajat

eletet, igen szomoru, de nelkuled. Engedd,

had jojjon az, akinek te pont eleg leszel."

2015. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Idiótizmus!
2017. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!