Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem hiányoznak a régi...

Csak nekem hiányoznak a régi Codok? Cod2 Cod4

Figyelt kérdés
A mostaniak már abszolut eltérnek a Cod hatástól :((

2016. dec. 11. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezek voltak a legjobbak, de... hogy érted azt, hogy hiányzik? Rakd fel őket és játssz! Akár multiban is Gameranger segítségével.
2016. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az a "Cod hatás"?


Én azon kevesek közé tartozom ,akik nem voltak elájulva sem a világháborús, sem a modern katonás részektől sem. Én sci-fi rajongó vagyok, nekem kifejezetten bejönnek az újabb részek.

2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, azt nem tudom, a kérdező mit ért "CoD hatás" alatt, DE! A CoD 2 a maga idejében a legjobb multival rendelkezett, aztán jött a CoD 4 a kedvenc kommandós küldetéseimmel(persze ez szigorúan szubjektív) és egy még jobban felépített, valóban balance-os multit hozott el, amelyben voltak ugyan klassz modern cuccok, de nem volt túlbonyolítva az egész, mint a korábbi MW részekben. Egyébként nekem még a Black Ops 1 tetszett, szívesen láttam volna, ha továbbviszik a hidegháborús vonalat, de a trilógia másik két része már a jövőben játszódott... kár érte. Ez persze nem a felettébb homályos "Cod hatás" kérdése, pusztán szimpla preferencia.
2016. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a Cod hatást hogy akkor még teljesen más volt, nem ez a sci-fi minden évben, lehetne valami változás illetve a soundtrackok is szarok már, nincs meg a hangulata. Ezekbe már nincs versenyszellem, cb, lan, warok stb...
2016. dec. 12. 05:26
 5/6 anonim válasza:
Nekem a cod uo volt az örök kedvencem, és az is marad. Csak 1 baj, nem lehet szervert csinálni. gamerangernél meg azt írja a cd kulcs használatban van.
2017. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik!!!
2017. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!