Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt ez a kalandjáték?

Melyik volt ez a kalandjáték?

Figyelt kérdés

Nem sokra emlékszem belőle,barátommal játszottunk vele anno,de ő se emlékszik már rá.



A lényeg,hogy egy harcossal kell csatangolni,ölni kell szörnyeket,ha vissza akartam tölteni az életem,akkor almát ettem,meg gyíkok fejét haraptam le,tudtam használni vele íjat és kardot,volt olyan rész,mikor medúza-szerű lényeket vadásztam le azt hiszem íjjal,aztán lementem a víz alá ott úszkáltak kis halak,majd jött egy nagyon nagy hal és ha nem úsztam el előle,akkor egybe lenyelt;D meg azt hiszem zombikat is kellett nyírbálni. Nem ilyen pixeles marhaság volt,hanem viszonylag jó grafikájú,színvonalas,3D-s,kb az eragonhoz,foresthez tudnám hasonlítani. Egyébként 2011 előtti és sztem 16 karikás.



2016. dec. 13. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Gothic ?
2016. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a gothic,valami más volt.
2016. dec. 13. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:

De egyébként ez a gothic is tetszik,androidra le lehet tölteni?

Mert látom,hogy a mobil is egy platform.

2016. dec. 13. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

gőzöm sincs de a Gothic 1 és 2 -t nagyon tudom ajánlani, szerintem minden idők legjobb játékai közé tartozik.


Medúzaszerű lényekről jut eszembe, talán a Morrowindre gondolsz?


[link]

2016. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az elder scrolls.

De amúgy jórészt barlangokban,barlangrendszerükben járkáltunk,meg mocsaras vidékeken,nagyon sötét volt a háttér. Egyébként azt hiszem koboldokat is kellett ölni és voltak növények vagy mik,amelyek hosszú,magas tölcsérekben voltak elrejtőzve és ha közel mentünk,akkor egyből támadtak. Lehet,hogy a the witcher,legalábbis a játékos karakter nagyon hasonlít a főszereplőre. Meg azt is PC-n lehet játszani. Nem tudom,a witcherben vannak hasonló szörnyek,helyek?

2016. dec. 13. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
god of war
2016. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!