Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wizard 101. Néhány fontos...

Wizard 101. Néhány fontos kérdés. Válaszok?

Figyelt kérdés

1. Bartlebybe hogy lehet bejutni?

2. Nightshade tornyába hogy lehet bejutni?

3. Hogy lehet Crownokat szerezni, úgy, hogy nem fizetünk?

4. Vannak speciális alkalmak, különleges alkalmak, amikor be lehet jutni member helyekre?

5. Mik azok a helyek, amik nem member helyek és hogy lehet oda bejutni?

Persze a triton avenue, haunted cave és ezeken kivül. A közismerteken kivül.

6. Mi a gyors fejlődés titka?

Köszönöm a válaszokat :)



2016. dec. 13. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Üdv! Elég rég kérdezted már úgyhogy gondolom azóta rájöttél a válaszokra, de ha nem akkor most megkapod őket tőlem.

1. Alap esetben úgy juthatsz be, ha végigviszed wizard cityben a fő történetszálat.

2. Végig kell játszanod a 3 utcán a (Triton avenue, cyclops lane, Firecat alley) főbb küldetéssorozatot és aztán a további küldik majd lehetővé teszik a bejutást.

3. Ez alapvetően egy rettentő érdekes dolog. Amikor bezárod a játékot akkor álltalában megnyit egy oldalt a böngésződben. Ott van egy olyan menüpont hogy "trivia". Rákattintasz. Ki fog dobni különböző triviákat (ezek ilyen kérdőív szerű dolgok) amikben 10 körüli darabszámú kérdéseket kell jól megválaszolni. Ha jól megcsinálszegyet akkor kapsz 10 koronát. Ilyen triviákból naponta 10-et tudsz megcsinálni (ami ha jól csinálod napi 100 korona).

4. Sajnos nincsenek

5. Alapvetően wizard cityben talán 1 ilyen nem annyira "közismert" hely van. Nem tudom hogy tudod e, de Commonsban a nagy vízesés mögött van egy ajtó ami elvisz Nightside-ba ahol a halál iskolát találod. Ide viszont csak nightsade legyőzése után tudsz bemenni azt hiszem tehát mégsem annyira "nem member hely". De ha ügyes vagy akkor be tudsz tpzni valakire.

6. Erre talán annyit tudok mondani hogy ...csapat. Ne egyedül fejlődj hanem csapatban mert akkor ugye több szörny áll be ellenetek a csatában ami ugye több xp-t jelent és lényegesen könnyebb győzelmet.

Remélem tudtam valamit azért segíteni. Egy veterán wizardos voltam. 110es vihar main ;). Adios!

2017. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm. És igen, már rájöttem. Sikerült is. A csapat pedig... nem érzem, hogy többet érne, de köszönöm :)
2017. máj. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!