Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2016-2017-ben játszik még...

2016-2017-ben játszik még valaki a M. A. G. U. S-al? (ha igen lent folyt. )

Figyelt kérdés

Van pár barátom akikkel mondhatni az összes játékot kijátszottam már vagy játszottuk és ennek kiküszöbölésének az érdekében találtam rá a M.A.G.U.S-ra.

A másik kérdésem hogy, játszanak e Pesten vagy környékén klubokban vagy rpg boltokban még esetleg tanítanak/segítenek belerázódni a játékba(sajnos én nem találtam egyet se)



2016. dec. 13. 21:29
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem itt nézz szét ( főleg a forumon):

www.lfg.hu

2016. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár a hagyományos, "asztali" szerepjáték már eléggé kiveszőben van, azért pár ezren még toljuk, legfeljebb nem asztal mellett, hanem Skype-on/Google Hangoutson/Roll20-on. Sajna én M. A. G. U. S.-t akkor sem játszanék, ha nem létezne másik RPG, de én is az lfg.hu-ra való regisztrálást ajánlom.
2016. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!