Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aki LoLozik, de...

Van olyan aki LoLozik, de minden percében ideges, dühös, rossz kedvű, nem élvezi és gyűlöli az egészet, csak a függőség miatt játszik?

Figyelt kérdés
Én ebben a helyzetben vagyok, nem tudom abbahagyni, már volt hogy letöröltem, s fél évig nem játszottam, de mindig visszaesek, gyűlölöm a játékot, unalmas, egyhangú és rohadtul felidegesít...

2016. dec. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem, en csak olyan jatekkal jatszom amit szeretek.

Az idegbaj meg gyerekes rage tavol all tolem...

2016. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Akkor keress más játékot. Tele van a net ingyenes játékokkal.

Amúgy meg ez csak egy játék, ha ennyire nem tudsz elvonatkoztatni vagy röhögni egyet azon, hogy veszt a csapat, akkor így jártál, menj agy turkászhoz.

2016. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem flamelek, csupán mindig az van hogy egyet játszok, általában azon idegesedek fel hogy milyen rohadt emberek vannak a földön.. Chatbe hogy beszélnek, meg milyen paraszt módjára rohannak a ks-ért vagy éppen hogy perelnek hogy nem ők kapták a killt (persze ezt se teszem szóvá)...
2016. dec. 13. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Éretlen vagy még hozzá, ennyi.

3 éve én is volt, hogy idegeskedtem emiatt, de már csak röhögök rajta, fel kell nőni hozzá.

2016. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pappgr ***** válasza:
Ha ennyire irritál, játszmást, ha függő vagy akkor fordulj orvoshoz. De leírásod alapján szerintem nem vagy függő csak szereted a lol-t de nem jön be a közösség. Nem tudom melyik szerveren vagy de lehet nem jönne rosszul kezdeni egy új accountot máshol, én nagyon örülök, hogy átmentem EUW-re, ott is vannak parasztok de sokkal kevesebben mint EUNE-n. Sőt egy csomó jófej magyarral is találkoztam.
2016. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!