Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha újratelepítem a gépemet,...

Ha újratelepítem a gépemet, akkor a World of Tanks fiókom nem fog elveszni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de már eléggé régóta játszok, és nem szeretném elveszíteni sok év "munkáját".

2016. dec. 20. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis megmaradnak a tankok, amelyeket eddig kigyűjtöttem, a WoT újbóli letöltése után?
2016. dec. 20. 13:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem a te géped tárolja az adatokat, hanem a Wargaming szerverei, nem fognak elveszni. Csak az email címedet és jelszavadat ne felejtsd el, mert azzal minden elveszik. Ezt rengetegen elfelejtik újratelepítésnél.
2016. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés köszi.

Van egy kis jegyzetfüzetem, ahol az összes jelszót illetve e-mail címet, esetleg felhasználónevet tartom.


Azt esetleg tudod-e, hogy az Origin-es, Steam-es illetve Uplay-es játékoknál szintén ugyanonnan folytathatom-e az újratelepítés után, ahol abbahagytam? (Persze az tiszta sor, hogy a gép újratelepítése után ezeket a játékokat újból le kell tölteni.)

2016. dec. 20. 17:27
 4/8 anonim válasza:
A Steam-es játékok az újra telepítéskor nem vesznek el.
2016. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Brandon41 ***** válasza:
Igen a uplay, steam és az origin is tárolja a felhasználók adatait a saját kis felhőjében.
2016. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az szuper. Szerencsére a legtöbb játékot megvettem, nem pedig loptam, de azért akadnak olyanok is.
2016. dec. 21. 13:01
 7/8 Brandon41 ***** válasza:
ne félj kérdező én nem foglak kalóznak vagy bármi másnak beállítani,mert én is szoktam,néha torrent-ről játékot letölteni. Amúgy a torrentezésnek vannak jó dolgai is,például ha kiakarsz próbálni egy játékot és nem tetszik akkor nem ablakon kidobott pénz mint ha megvetted volna,és ha esetleg tetszik akkor meg ellehet menni boltba és megvenni a játékot.
2016. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled, eddig összesen 3 játék tetszett meg, amit torrentről töltöttem le anno (GTA V, Far Cry 4, Rise of the Tomb Rider). Ezek közül az első kettőt már megvettem, a harmadikat pedig szándékozom megvenni, bár most más játékok vannak, amikre inkább pénzt akarnék kiadni, illetve a Tomb Rideren nem nagyon van elérhetetlen tartalom a tört verzió miatt.

Viszont csomó olyan játék akad, amit letöltöttem, de 2-3 napnál tovább nem játszottam vele. Na ezek azok, amiket megéri letölteni, de megvenni nem.

Amit még észrevettem az az, hogy a mostanság vagy a közelmúltban megjelenő játékok többsége ki sem kerül a torrentoldalakra. Lövésem sincs, hogy ez miért lehet.


Egyébként szerintem még nem is a játékipar szív a legnagyobbat a torrentezők miatt, hanem a filmipar. Mégis mostanság ki az, aki elmegy a boltba és megveszi a filmeket? Hát nem sok ilyen embert ismerek a környezetemben se, de gondolom máshol sem más a helyzet. A filmipar szerintem leginkább a moziban bízhat (mint bevételi forrás), bár a moziba járás szokása is egyre jobban kopik napjainkban.

2016. dec. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!