Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a GTA V-t letörlöm és...

Ha a GTA V-t letörlöm és újratelepítem, működni fog? (PC)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a Sims 4-gyel jártam úgy, hogy letöröltem, majd felraktam újra és kérte a telepítő kódot amit beírtam és azt írta ki hogy ezt a kódot már felhasználták (mert ugye korábban már telepítve volt). És nem szeretnék így járni a GTA-val mert nem azért vettem meg 15 ezerért hogy többé ne tudjak rajta játszani.

Amúgy azért szeretném újratelepíteni, mert nem enged belépni a játékba. Ezt írja ki: [link]


2015. okt. 22. 17:34
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Sims4 Origin fiókhoz kötött.
2015. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Ha újratelepíted a GTA5-t, akkor működni fog, csak be kell lépned a Social Club accounttal.
2015. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha visszatelepítem, akkor az online tartalom megmarad? (A szintem, a karakterem, stb) Mert mostanában csak onlineon szoktam játszani.:D
2015. okt. 22. 18:37
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Igen, azok a Rockstar szerverein vannak tárolva (nekem elég gyakran kellett újratelepítenem a GTAV-t, mivel minden frissítés után a Social Club kitalálja, hogy nincs telepítve a játék. Ekkor jöhet elő a 7db dvd és a jó másfél órás telepítés...).
2015. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!