Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számítógépes játék-analfabéta...

Számítógépes játék-analfabéta vagyok, amit az osztályom (főleg ha elhívnak szülinapozni) nem néz jó szemmel:/Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy életemben nem játszottam XBOX-szal,PS-el,WoW-al,LoL-al semmivel!!Ja és ott a Joker a Minecraft és a Sims (annyit tudok,hogy egy életszimulátor).HELP

2016. dec. 22. 07:39
 1/9 anonim válasza:
Szia. Nem gond ha nem játszottál még. Ha nem érdekel téged ez a "gamer" téma akkor inkább hagyd mert neked meg nem lesz izgalmas stb. Ha meg érdekel, akkor tölts le valamit es ugy is belejössz. Mindenki így kezdi, ne búslakodj ;)
2016. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne folyj bele, ha nem érdekel.

Ha belegondolok, hogy én mennyi időt csesztem el játékokkal, amit tölhettem volna hasznosabban is.

2016. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kocka ne is legyel ezutan se.
2016. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha te így érzed jól magad, hagy... TE legalább hasznosabban töltöd az időt, mint ők. (remélem:D) Példaként én, napi 3-4 órát (persze nem egybe) játszom a számítógépen... és hát addig se foglalkozom a házzal, kutyákkal, macskával, stb...
2016. dec. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha nem fogadnak el olyannak, amilyen vagy, akkor cseréld le a "barátaid".
2016. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,arik vagytok😘😘😘Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 23. 22:55
 7/9 anonim válasza:
Neked is!
2016. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved, nem kell, de ha mégis jön egy "inger", itt a LoL linkje: [link]
2017. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket:)
2017. jan. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!