Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg? A NFS...

Melyiket vegyem meg? A NFS 2016-ot vagy a GTA V-öt. A GTA V-öt csak az Online miatt venném meg!

Figyelt kérdés

Van egy 4 magos Procim ( Intel Core 2 Quad Q8400-as ) ami jelenleg 2.9 GHz-en üzemel.

Egy 2 GB-os VGA-m (Gigabyte Radeon R7 360 OC)

És van 8 gb Ramom Corsair XMS 2. 2x4 gb.


Melyik játékot lenne érdemes megvásárolnom ? Élmény és teljesítmény szempontjából. Azt érdemes megjegyeznem hogy a StarWars Battlefront élvezetesen tökéletesen fut ezen a gépemen.


2016. dec. 25. 09:30
 1/5 anonim válasza:
Gta 5 , az nfs elèg bugos meg a grafikán kívül nem tud többet felmutatni az előző szériákhoz képest . De ez csak az én véleményem.
2016. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élmény és teljesítmény szempontjából szerintem gépet fejlessz.
2016. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A GTA is nagyon szépen elfut a gépemen. A NFS-ben nem vagyok annyira biztos.
2016. dec. 25. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:

GTA V, nem kérdés. Az NFS az egy lerágott több éves csont. Mármint tartalmilag, élményileg. Grafikailag pompás, de igazából üres az egész. A nagy nevekkel próbálták eladni a játékot, közepes sikerrel.í


Viszont a GTA V Online szerintem nem olyan jó, mint amennyire ajnározzák. Számomra unalmas, és nehéz. Mivel más emberekkel játszol, így ötből négyszer elrontjátok a küldetést, amit lehet elölről kezdeni. Pénzt szerezni meg nem olyan könnyű.


Ha a GTA V csak az Online miatt kéne, lehet egyik játékot sem venném meg. Keresnék valami mást.

2016. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!