Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ac rogue Shay vs Ac 3 Connor?

HDdani kérdése:

Ac rogue Shay vs Ac 3 Connor?

Figyelt kérdés
Szerintetek kinyerne egy csatában Connor vagy Shay ?
2016. dec. 26. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Rambo lenyomná mindkettőt.
2016. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is igaz :D köszi
2016. dec. 26. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Connor gyerekkorától kezdve úgymond edzésben volt, míg Shay fiatal felnőttként kezdte az asszaszin szakmát. Connor nyerne szerintem. De viszont Shay egy sokkal összetettebb és vagányabb karakter, mint Connor. Én így látom.
2016. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Connor szerintem megenne mindenkit reggelire, talán Altair ag egyetlen aki tudna vele kezdeni valamit. Vicces hogy mindenki unalmasnak tartja Connort, mert nem èrti. :D
2016. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es Connor nem unalmas, szerintem ő a legszimpatikusabb asszaszin a sorozatban. Viszont az ő karaktere már semmi újdonságot nem mutat. (Félvér indián, aki elvesztette az anyját és bosszút áll. Nem épp eredeti.)
2016. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy félvér indián, és hogy elvesztette a családját, az csak a karakter cselekménye. Arra kellene odafigyelni (legalábbis szerintem) egy karakter értékének feldolgozásánál, hogy milyen értékeket képvisel, mit mond, és csak utána hogy mit cselekszik. Nekem ezért volt pl. Ezio a Revelationsig egy halálosan unalmas figura, mert nem csinált semmit, nem mondott semmit, nem képviselt semmit, csak ott volt és szerethető volt mint egy popcorn mozi.
2016. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. dec. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!