Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vettétek meg az airsoft...

Hogyan vettétek meg az airsoft fegyvereteket?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokra vonatkozik akik a fegyverüket 18 év alatt vették/szerezték meg. Arra vagyok kiváncsi, hogy az apukátoknak/anyukátoknak megmondtátok, hogy ezt vegye meg és bement vagy bementetek velük mintha érdekelne, hogy mit csinál a szülőtök vagy ti beszéltetek és a szülő fizetett? Csak mert múltkor elmentünk apuval nézelődni és oda hivtam az eladót és kérdezgettem erről arról a fegyverekről és olyan egy alpári paraszt volt velem. Apumat minél jobban arra ösztönözte meg ne vegyed neki. Velem meg szimplán nem olyan stilusban beszélt, ahogyan egy eladónak kéne.

2016. dec. 27. 08:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom a szabályokat, nem kell feleslegesen felvilágositani róla. Csak van egy csomó olyan ismerősöm aki 18 éven aluli és van egy millió fegyvere.
2016. dec. 27. 08:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a falunkban szoktam venni mikor búcsú van ilyen puskát.Az is tök jó,biztos láttál már ilyet!
2016. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2016. dec. 27. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Netről meg lehet rendelni (meg régebben is), futár nem nézi kinek adja, nem is tudja mi van a csomagban.

Egyik ismerősöm pl Kínából hozatta be a sajátját, én simán magyar webshopról.

2016. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem
2016. dec. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!