Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot lenne érdemeseb...

Corvin Ákos kérdése:

Melyik játékot lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
Most van 30 euróm amit játékra tudnék költeni, és nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg: Witcher 3 GOTY, GTA 5, MGS 5

2016. dec. 27. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Még a rainbow six siege is szóba jöhet, Csak elfelejtettem írni hogy a konfigom nem a legnagyszerűbb így ha pl a witchert venném csak jobb videókártyával lenne smooth
2016. dec. 27. 10:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezek más és más stílusú játékok... Neked kell tudnod, hogy RPG-re, Akció TPS-re.... vágysz.


Én Speciel a Witcher 3-at ajánlom, 120 órám vna eddig benne, és nem fejeztem be - a két kieget még el se kezdtem.

750ti-vel, minimumnak írt konfiggal full hd-ban, 75%-os grafikán (ha a 100% a maximum) 25-30fps-el futott.

2016. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a Witchert fontolgatom mivel játszottam az előzőkkel, olvastam a könyveket, és sajnálom, hogy ezt kell modanom, de a Steames változat nem ad többet egy torrents verziónál, és ez zavar csak
2016. dec. 27. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom, mi a "nagy helyzet"


Adott egy fejlesztőcsapat sorozatának 3. kiváló, többszörös díjnyertes játéka.

Azon fejlesztőcsapaté, aki napjainkban talán leginkább tiszteli és kiszolgálja a játékosokat.


Továbbá, több száz órányi tartalomról beszélünk egy kiváló játék esetében. Több száz, al ehető legmagasabb minőségben.


És Te erre azt mondod, hogy inkább leszeded, mert "a steam-es verzió nem ad többet". Nonszensz.

És inkább nem is folytatom az eszmecserét, mert az ilyen csak felcsesz.

2016. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!