Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kerstin Gier: Rubinvörös vagy...

Kerstin Gier: Rubinvörös vagy Cassandra Clare: Csontváros? Melyiket érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
Mindkét könyvnek szimpatikus az alap története. Cassandra Clare-től olvastam: Az angyal; A herceg. Viszont Kerstin Gier-től még semmit sem. Melyikbe vegyem meg először? Ugyanis mindkettő rajta van a kívánságlistámon, csak épp a sorrend még nem tiszta. :)

2013. ápr. 14. 15:53
 1/9 -Niky- ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a Rubinvöröset.Nekem is az első könyvem volt Kerstin Giertől, de nem lehet letenni, ha érdekel az időutazás, és szereted a romantikus könyveket is, biztos nem fogsz csalódni :)
2013. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel mindkét könyv másról szól, így szerintem nem nagyon lehet őket így "összemérni". Ha tetszett Az angyal+A herceg, akkor szerintem fog a Csontváros is, bár én még csak a Végzet Ereklyéit olvastam, a Pokoli szerkezeteket nem. Viszont sokan mondják, hogy hasonlít a VE és a PSz, plusz valamilyen szinten épülnek is egymásra.

A Rubinvörös nekem nagyon tetszett, így ha valami nem-árnyvadászosra vágysz, akkor inkább azt ajánlom. Olvastatja magát, és nem tucatkönyv, nem tudnám más könyvhöz hasonlítani.

2013. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Márciuska ***** válasza:
Mindegyiket olvastam. A Pokoli szerkezetek illetve a Végzet ereklyéi sorozat főleg az izgalomra, a feszültségre megy rá, és a nagy tragikus titkokra. A Rubinvörös-trilógia kicsit felszabadultabb, bolondosabb, lányosabb, viccesebb. Persze rém izgalmas is, de sokkal könnyedebb, mint Cassandra Clare könyvei, sokat nevettem olvasás közben. Talán egy egész picivel jobban tetszett ezért, de tényleg nem lehet a két írót egymáshoz hasonlítani.
2013. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

99,9%-ban a Csontvárost tervezem megvenni... bár a Rubinvöröst is mindenképp el akarom olvasni.

2013. ápr. 18. 16:59
 5/9 anonim válasza:
A rubinvörös iszonyatosan jò es a folytatásai is
2013. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintema csontvárost mert ha egyszer belekezdesz nem bírsz leállni :)
2013. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nem 16 vagy, akkor Rubinvörös
2013. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vedd meg mindkettőt. :D ha tetszettek, akkor ünnepekre (szülinap, névnap, karácsony stb.) kérheted a többi részt. :)
2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de azért válaszolok.:D Én a Csontvárost akkor se kérném, ha nekem fizetnének érte.:DDD A Rubinvörös meg szerintem a legfantasztikusabb könyv a világon, hiba lenne kihagyni.:)

Nos, végül mindkettőt elolvastad?:) Melyik tetszett jobban?:)

2014. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!