Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 akadozás?

Fallout 4 akadozás?

Figyelt kérdés

Megvan a fallout 4 legujabb verzio minden dlc-vel nincs hozzá mod és foleg amikor varosokban jarkalok nem laggop hanem megall a kep olyan 10-15 masodpercre aztan megyek olyan 3 masodpercig es megint de mindenhol foleg uj helyeknel . a gep:

Proci:intel core 2 quad

Vidi kartya:gtx 750 ti overclocked edition

Ram:4 gb

A winchester nagyon porog amikor jatekba vagyok mar minden beallitas ini fajlba szorakozast megprobaltam de nem er semmit ugyan olyan gondoltam ha vennek meg 4 giga ramot az orvosolna a porblemat mivel a minimum req. Is 8 giga


Valoban segitene?



2016. dec. 29. 23:57
 1/5 anonim válasza:
Ha elfogy a memória az oprendszer jobb híján a merevlemezt használja memóriaként, emiatt pörög ennyire. Valószínűleg akkor fagy le, amikor betelik a memória, és a winchesterre kell írnia vagy arról kell olvasnia. Még 4 giga ram biztos megoldaná.
2016. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy krumplin játszol. A minimum követelményt általában lazán kell kezelni, az igaz, de ez nem jelenti azt, hogy mindent lehet játszani mindenen. Egy nagy, nyitott világú játék eszi a memóriát, rengeteg dolgot kell előtöltenie.


Még 4GB RAM talán segít, de az sem biztos, hogy lassú. Régi géped van, valószínűleg DDR2-t használsz és tapasztaltam már évekkel ezelőtt open-world játéknál olyat, hogy a 533 és 667MHz-es memóriák nem elegek, 800 pedig már igen.

2016. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
800 mhz-es és egy gtx 750 ti nem igazán krumpli :]
2016. dec. 30. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Még így is durván 2010-es felső-középkategóriás színvonal, ha 9000-es Quadod van, az meg már 7 éve volt.
2016. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Need for speed rivals elmegy ultrán... egyébként nem is a kérdésre válaszolsz.

Nem arra vagyok kiváncsi hogy milyen kategória a gépem hanem arra hogy a fallout 4 jo lesz e 8 gb rammal

2016. dec. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!