Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akadozik a Sims, mi lehet a...

Akadozik a Sims, mi lehet a baj a gepemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tobb eve,huu..milyen regota jatszom a simsel.Kedvenc jatekom!Es az elejetol fogva olyan a jatek,hogy akadozik,sokszor megall egy helyben a simem mikozben lenne pedig dolga..Szinte mindig,amikor a hazba megyek,feherek a butorok..es lassan toltenek be(kb 10 mp) amikor a simemet keszitem a ruhak is tok lassan toltenek be,marmint az a hosszu lista.Az osszes kiegeszitom meg van.Tudataban vagyok,h a sims sok helyet foglal stb..De most osszegyujtottem nem keves(remelem nem keves)penzt,es sztem az lehet a baj,hogy a gepem gyenge a simshez,vagy valamilye gyenge.En totsl hulye vagyok ehhez,szoval inkabb titeket kerdeznelek meg,milyen alkatreszre lenne szuksegem?Es abbol is milyen kell?Mennyi penz?Elore is koszonom a valaszokat!



2016. dec. 30. 15:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi kell ahhoz,hogy olyan jol menjen a simsem mint Victoria's gamesnek?
2016. dec. 30. 15:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyenek a géped adatai?
2016. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Processzor:Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz

Telepített memória (RAM): 2,00 GB

Rendszer típusa:64 bites operációs rendszer

2016. dec. 30. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
És a videókártya?
2016. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1GB a markajat nem tudom sajnos,mert ez a gep a tesome volt,de o sem tudja mar..:( remelem ennyi infobol kilehet deriteni.
2016. dec. 30. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján mennie kéne. Nem tudom melyik sims-ről van szó. 4 vagy 3. Directx vagy videókártya frissítés esetleg van e, nem tudom. Plusz ha integrált a videókártya még az gond lehet esetleg.
2016. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az mit jelent,hogx integralt?
2016. dec. 30. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha belenézel a gépbe akkor nincs benne videókártya hanem is téglalap szerű dolgot látsz. Ha integrált, hiába 1gb akkor sem használ annyit. Nekem 2gb integrált volt és csak 520MB-ot használt. Szóval neked jóval kevesebb.
2016. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahhhha,oke,koszi!Sztem az lesz,hogy elviszem egy szervizbe megnezetni,megkerdezem,hogy ezek az okok mitol lehetnek,es majd meglatjuk,hogy mi is van..:/ Koszonom,hogy irtal!Sokat segitettel!
2016. dec. 30. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál fejlesztésre? Írd le ide mit tud a géped (ha nem tudod akkor kérj meg valakit aki ért hozzá) és összedobunk egyet.
2016. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!