Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a Minecraft és...

Eminem00 kérdése:

Miért laggol a Minecraft és Mta? HP 250 g4 laptop, többi lent.

Figyelt kérdés

Miért laggolhat az mta? mindent levettem már szinte, de még mindig laggol, szerintem nem kellene.. win 10-em van 64 bit.. 4gb ram 500 gb tárhely stb..

ÉS nem értem miért laggol, már texturákat is kikapcsoltam auto modolsokat bent hagytam, mert anélkül nem mta az mta :D, de ha kinyomom se segit sokat..

A második pedig az az,hogy a minecraft miért laggol? letöltöttem a MEsterMC-t És annyira laggol, hogy szerverbe se tudok belépni.. mitől lehet?



2016. dec. 30. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Win 10, 500 gb tárhely... hát most konkrétan leírtad a leglényegtelenebb információkat.

Gondolom valamilyen vacak pirítóson játszol, amin egyszerűen játék nem fog rendesen futni.


Jah, látom. Laptop. Igen. Valamilyen vacak pirítós szintjén van akkor.

2016. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!