Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Megéri-e?

World of Warcraft Megéri-e?

Figyelt kérdés
Eddig taurin játszottam de az buggos, leáll, kevesen vannak, rosszabb grafikája van, régebbi. Az eredeti megvételéhez legion+eredeti kell? Sok a havidíj? Mennyi idő mire elérem azt a szintet amikor farmolhatom a tokent, mennyi idő? Tényleg haldoklik?(hétköznap 1-2 orát tudok eltölteni vele) Nagyon tetszik a játék, a történet, és a megvalósítása.

2017. jan. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igazán szereted a WoW-ot akkor megéri.

Ahhoz hogy a teljes eredeti tartalommal játszhass kell:

Battlechest 7.49 eur (~2300Ft)

Legion 44.99 eur (~14000Ft)


Valamint a battlechesthez járó első ajándék hónap után game timeot kell fizetni minden hónapban ami olyan 4000Ft/hónap.

Napi 1-2 óra játékkal a büdös életbe nem jutsz el arra a szintre hogy te ki tudd farmolni a token árát.

2017. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már egyetlen MMO-ért sem fizetnék havidíjat, annyi jó ingyenes alternatíva van. Pedig öt évig csengettem rendesen a Blizzard kasszájába- az kb. 200 ezer forint, egyetlen játékért. Soha többé.
2017. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Free to play,pay to win.

Amúgy azt hiszem múltkor amikor néztem ilyen 97k volt a token.Tehát én azt mondom,hogy egyszeri alkalommal talán,de rendszeresen hülyeség mert akkor csak tokeről tokenre farmolod a goldot semmi mást nem csinálsz,nem marad időd játszani.De én inkább megtartanám a 97k goldot,és fizetnék 4000 ft-ot,de ez én vagyok :)

2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Amikkel én játszom (RIFT, The Secret World, Neverwinter, GW2), azokban semmilyen pay to win elem sincs. Megkockáztatom, a nyugati MMO-k egyike sem pay to win. A dél-koreaiak között egy csomó olyan van, hogy készpénzért megveszed a legerősebb fegyvert és páncélt (amiket a játékban nem lehet megszerezni), aztán halomra mészárlod a többieket PvP-ben. Ez arrafelé teljesen elfogadott, mifelénk nemigen lehetne lenyomni az emberek torkán.
2017. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!