Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy Gamer PC? Vagy...

PS4 vagy Gamer PC? Vagy egyértelmű a válasz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg számítógépen élem ki a gamer oldalamat bár korábban mindig konzolom volt (PS1-PS2-majd Xbox360).


A mostani gépem nem egy erőmű és sajnos már az új játékokat még csak low grafikán sem képes futtatni de feltuningolni többe kerülne mint venni egy PS4-et. (TV-m az van elég jó)


A kérdés inkább arra irányul, hogy szerintetek ha pl vennék egy asztali gépet a legújabb, legerősebb alkatrészekkel, akkor azok meddig bírnák az upcoming game-eket? 1-2 netán 3 évig? Csak mert ha így van akkor teljesen felesleges erre kidobni kb 1 millió forintot ha a 10-edéből PS4-et veszek nem? Igaz a konzol is csak pár évig bírja de a következő kiadás mittudomén "PS5" (most csak mondtam valamit) mégsem lesz 1 milkó...


Tehát ha mindenképpen játszani akarok akkor hosszútávon jobban megéri konzolt venni mintsem Gamer Számítógépet nem?


Előre is köszönöm a válaszokat ;)

20F



2017. jan. 3. 12:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Nézd. Ez egy örök kérdés, az biztos. A PS-en, XBOX-on sosem lesz annyira részlets egy játék mint PC-n. Én mindkettő tulaja vagyok. A döntés inkább attól függ milyen játékokkal játszassz. FPS-t, nem fogsz PS-en. Stratégiait megint nem. De ha megszállott FIFA-NFS-es vagy, akkor egyértelmű, hogy a konzolt válaszd. Ha ezek nem fekszenek, szereted a jó RPG-t, FPS-t, stratégiákat, akkor egyértelmű PC. Remélem segítettem.
2017. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen és ment a zöld hüvelyk :D
2017. jan. 3. 12:54
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Gamer PC lazán kétszer annyiba kerül, mint egy konzol. Ha pedig tényleg a legújabb, legerősebb alkatrészekből veszed, akkor csak egy-egy alkatérszre fogsz annyit költeni, mint két konzol ára.


Egymillió gamer PC-re akkor is pénzkidobás, ha hosszú távra tervezel, mivel se nem fogja tovább bírni, mint egy feleannyiba kerülő, se nem lesz látványos teljesítmény előnye ahhoz képest.


Én vennék ~300 ezerért egy PC-t és mellé egy PS4-et. A PC így is ki fogja húzni 1080p-ben 3 évig és nem maradsz le a konzolos exkluzívokról sem.

2017. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 A te válaszod is nagyon érdekes :)


Miért ne vennék mindkettőt ha (majd) megtehetem... :D

Egyenlőre úgy látom értelmét, hogy PS4-et veszek és ha találok olyan ajánlatot PC-re ami kielégíti egyes játékok gépigényét (ami nem jött ki konzolra) akkor jöhet az is :D


Köszi a választ ;) (you got the green one too)

2017. jan. 3. 13:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki akar írhat még nyugodtan :D Olvasom, kiértékelem :)
2017. jan. 3. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy jó PC-t, ami kihúzza min 1-3 évig sokkal olcsóbban be tudsz szerezni, mint egy millió. Annyit nem is érdemes gépre költeni.

A legolcsóbban meg úgy jössz ki, ha kiválasztod magadnak a dolgokat és nem eg, komplett gépet akarsz (ami sokszor nem éro meg)


Egyébként erre a kérdésre csak te tudhatod a választ, attól függ, hogy milyen játékokkal szeretsz és akarsz játszani.

2017. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pc-m és ps4-em is van. A ps annyiba került(használtan 60 ezer), mint a pc-m videókártyája, szóval jóval olcsóbban kijössz egy ps-el. Igaz én azért szeretem a ps-t, mert rohadt jó exkluzív játékai vannak, és még fognak is kijönni.
2017. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 valami muki válasza:

ha sok online játékkal játszol akkor szerintem pc,mert nem kell előfizetés

(a star wars battlefrontot ajánlom)

2017. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát igen én is teljesen extázisba jöttem például a Days Gone című survivor game-től... ilyen minőségi zombi apokalipszises játékot rég láttam de ahhoz, hogy azt a játékot pc-n full grafikán futtassam akadás mentesen legalább 3-400k kell de lehet, hogy még több :S


PS4 lesz ebből :)

2017. jan. 6. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes, nem bánod meg, PS a tuti.
2017. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!