Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnám eladni Runescape...

Hol tudnám eladni Runescape karakteremet?

Figyelt kérdés

Van egy 138-as maxed karim 12 db 99-es skillel, Quest cape is volt, csak azóta már jöttek új questek nyilván. 2012-ben hagytam abba.


Tisztában vagyok vele, hogy a játék szabályai ezt tiltják, de mivel a játék nem érdekel többé, a pénzre viszont szükségem lenne.


Van esetleg bevált felület ahol el lehet adni a karaktert és megoldható a fair tranzakció? (Azaz ne legyen olyan, hogy a karaktert lenyúlják, de nem kapok érte semmit.)


Válaszokat köszönöm :)



#eladás #account #karakter #runescape account #karakter árusítás
2017. jan. 7. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Külön adok-veszek oldal nincs nagyon, facebook, twitter stb.
2017. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gold érdekelne, de előtte swappolni kell oldschoolba mer rs3-al már ezer éve nem tolom.
2017. jan. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gold nincs rajta sok, kb 4 milla, legtöbb zsé cuccban van, de mind member szinte..
2017. jan. 26. 22:12
 4/8 anonim válasza:
Szia, az adott karakter megvan még?
2019. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia, igen
2019. szept. 13. 16:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Még aktuális a kérdés.
2021. jan. 4. 22:35
 7/8 anonim válasza:

Na sikerült eladnod?

Én is elszeretném az én karakteremet adni,de sehol nem tudom

2023. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos, sima RS3 karakterek amúgy is majdnemhogy semmit sem érnek old school karakterekhez képest. Utóbbinak van meg ugyanis az a keménymag közössége meg játékélménye, amit az EOC előtti RS nyújtott, úgyhogy végülis érthető, hogy miért nem érnek szinte semmit sem az RS3 karik, hiába fullosak.
2023. febr. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!