Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az Evolve?

Miért nem indul az Evolve?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, és eddig nem volt videokártyám, azt írta ki, hogy nem éri el a minimumot a videokártya (integrált volt). Vettem egy videokártyát, de most kiírja a steam, hogy fut, majd azt hogy szinkronizálás, és utána mintha mi sem történt volna nem indul el. Már újratelepítettem, de nem működik így sem. Történt már valakivel ilyen? Hogy lehet megoldani? Új driverek vannak fent, decemberiek, és régi kártyám van, amihez nem gyakran jönnek új driverek.
2017. jan. 10. 15:59
 1/1 A kérdező kommentje:

Bár nem válaszoltak, de a játékkészítők hivatalos oldalán találtam egy felhasználó által beküldött megoldaást, ami nekem is működött, ezért leírom, ha valakinek hasonló gondja akadna.

C:...\Steam\steamapps\common\EvolveGame_CommonRedist\DirectX\Jun2010

DXSETUP.exe fájl telepítése

..\EvolveGame_CommonRedist\vcredist\2010

vcredist_x64.exe fájl telepítése

..\EvolveGame_CommonRedist\vcredist\2012

vcredist_x64.exe fájl telepítése

Nekem működött, és az írójának is. Remélem valakinek segítek ezzel a jövőben.

2017. jan. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!