Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincs manapság egy jó MMORPG se?

Nincs manapság egy jó MMORPG se?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából az lenne hogy szerintetek van e olyan mmo ami ma is élvezhető? Ti mivel játszotok? Nekem az mmo-k voltak a kedvenceim, velük kezdtem a gamer pályafutásomat is de ma már kihaltnak tűnik a piac tele hamis reklámokkal és pénzfejő cégekkel.


A régi általam élvezett mmo-k vagy mind kihaltak vagy az évek során kijött updatekkel elrontották őket. Az újak amik kijönnek meg egymás klónjai pár eltérő dologgal. A blade and soul is a Tera Online és Aourora World félresikerült gyereke lett. A Black Desert-nél az elképzelés jó de a tény hogy kb. 1 armor set van minden class-ra kicsit lelombozó, amit még el is néznék ha free to play lenne de szerintem az már kritikán aluli hogy egy fizetett játékban ennyire rá légy kényszerülve skint venni. A Guild Wars tetszik de valahogy nem az igazi, hiába mondják hogy élő/lélegző világa van mert minden egyes karakterrel ugyanazokat a küldetéseket kell megcsinálnom, egyáltalán nem olyan dinamikus ahogy azt mondják, mountok sincsenek benne és egyáltalán nem érzi az ember azt hogy másokkal játszik, egy single player játékban ahol egy AI sereggel ölsz le egy nagy szörnyet az is szociálisabbnak hat, semmi taktika csak mindenki püföli ahol éri utána meg mindenki megy a dolgára. A wow jó volt de a cataclysm óta egy sz*r, meg hát kicsit drága is szerintem plusz még vannak benne pay2win dolgok is, mint pl az instant lvl80 kari meg hasonlók.



2017. jan. 16. 00:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* Még azt kihagytam hogy a legtöbb mmo single player játékok gyenge masszív multiplayeresített másaként hat.
2017. jan. 16. 01:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Ki vannak egve a keszitok is, nem sok uj otlet van.

A masik nagy problema a moba orulet. A fejlesztok inkabb azokra koncentralnak, bar ott is csak a spanyolviaszt talaljak fel mar.

2017. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
RIFT, WoW, Neverwinter, The Secret World azok, amikkel sokat játszom, az első kettőt a multiplayerért, a másik kettőt a single részért. A skinek hidegen hagynak, az instant lvl80 pedig még mindig nem pay to win, csak spórolás azoknak, akiknek több a pénzük, mint az idejük. Húsznál is több karaktert húztam fel WoW-ban a maximális szintre, mi abban a rossz, ha nem akarom huszonegyedjére is végigszenvedni a szintezést?
2017. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a játékokkal van a baj, Te untál rá a dologra.
2017. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A wow jelenleg jobb, mint valaha... (az alapon kívül)
2017. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2

próbáld ki a raideket, pvp-t

2017. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én régen a Nostale-t szerettem.

Hiányzik, de elsz*rták.

Ott viszont érezted, hogy másokkal játszol.

2017. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
44%
Én is hasonló helyzetben vagyok.... már nem lehet élvezetes mmo/mmo rpg-t találni....mondjuk egy pillantást vethetnél a Drakensang nevezetű játékra....a legnagyobb előnye hogy ingyenes a játék. Szerintem megér egy próbát nekem bejött.
2017. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
revelation online msot fog kilyönni érdekesnek tűnnik.
2017. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Wow(abbol törtszerver pl:tauri,monsterwow stb.),Guild wars 2,Tera,Neverwinter,Riders of Icarus
2017. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!