Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság legjobb és legszórako...

Fuertebb kérdése:

Manapság legjobb és legszórakoztatóbb MMORPG?

Figyelt kérdés
Mostanság melyik MMORPG-vel foglaljátok le magatokat?Hol találhatók a legtöbb magyarok?Melyik szórakoztató,és kéri azt hogy játssz rajta?Legyen értelme,mindegy fizetős,vagy ingyenes,vagy WOW klón vagy sem.

2015. jún. 3. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Guild wars 2, Tera, Wildstar. Mostanában ezekkel foglalom el magam tanulás helyett. ="D
2015. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom jók lehetnek ha jobban lekötnek :D Én meg Németországba dolgozok,sajnos a környék meg a hely sem adott hogy nézelődéssel töltsem el a szabad időm,ezért szeretnék valamit jó MMORPG-t:)

Meg nézem őket,még jöhetnek ha tud valaki valamit jót :)

2015. jún. 3. 01:54
 3/9 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül RIFT, Neverwinter, SWTOR.

Hogy hol vannak legtöbben magyarok, azt sajnos nem tudom, nem játszom magyarokkal.

2015. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Ment a like.

Gondolom akkor ezek a viszik a toplistát MMORPG-ben?

Azért elég durva,hogy az megy a játékban is mint a munkában,hogy kerüld a magyart :/ Csak hát érthető :S De a kivételek mindig vannak :) Nem?

2015. jún. 3. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Final Fantasy 14 a legjobb szerintem, van egy kisebb magyar csapat az egyik szerveren, ők elég összetartóak szerintem. Ez havidíjas játék, talán épp azért is jobb mint a többi, ami ingyenes. Nem lehet annyira előnyöket megvenni. A fejlődés sem nyűg hanem szórakoztató, és nem kell 10 karaktert indítani különböző jobokhoz, mert egy karival minden lehetsz. A grafika is szép.
2015. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
#4: 15 éve játszom MMORPG-kkel, hidd el, megvan az okom, miért kerülöm a magyarokat.
2015. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha a WildStar-t választod akkor várj vele ugyanis ősztől ingyenes lesz (mert még havidíjas). Már én is azt várom :)
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Microsoft Flight Simulator X.


Van egy hálózat, amin több tízezer ember van. Nagyon szórakoztató, bár kell pár év, amíg elsajátítod a repülés / irányítás alapjait, hogy csatlakozhass.

2015. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ ment a like :)

Én is imádtam MMO-zni régen,ugyebár WOW...de BC-után meg halt , még Lich elment de nem is tudom hogy mostanában hányadán áll,érdemes-e felmenni.

2015. jún. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!