Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a játékok, amelyek...

Melyek azok a játékok, amelyeket nagyon sokan ismernek?

Figyelt kérdés

Szóval olyanokra gondolok ,melyek neve hallatán rögtön eszedbe jut a játék.

Pl.: Need for Speed, Counter Strike, LoL (esetleg Dota), WoW, WoT, GTA sorozatok, FIFA.

Mi van még?


2017. jan. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Skyrim (és általában az Elder Scrolls) , Diablo, Fallout, MOHA, COD, Final Fantasy, Mario, Bomberman, Civilization, Sims, Battlefield, Mass Effect, Heroes, sima Warcraft, Starcraft, NHL, Gran Turizmo.
2017. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pong, Mario, Tetris, Pac-Man, Megaman, Legend of Zelda, Pokémon, Prince of Persia, Grand Theft Auto, Doom, Quake, Warcraft, Starcraft, Diablo, Half Life, Portal, Silent Hill, Resident Evil, Assassin's Creed, The Elder Scrolls (ha más nem, hát Skyrim), Call of Duty, Battlefield, Halo


Bár ha személyesen engem kérdezel, ez még csak a jéghegynek a csúcsa.

2017. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(Én mega man-t most hallottam először. Pedig elég rég óta játszok én is.)


Szerintem még ezek is: Crysis, AC, Splinter cell, Bioshock, Borderlands, Saints Row, Fallout, Far Cry, Forza, PvZ, Sims, (Mesterlövés).

Több nem jut az eszembe. Sok ilyen van.

2017. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Serious Sam, Minecraft, Spore, Worms, Shadow Warrior
2017. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!