Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unatkozom! Ajánlanátok valami...

Unatkozom! Ajánlanátok valami online játékot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyasféle online játékra gondoltam, mint pl. a travián. (Most csak ez jut eszembe példának.) Valószínűleg nem fogom tudni rendesen elmagyarázni :D Nem feltétlen olyan kéne, ami ilyen "fejlődgetős", "fejlesztgetős" (az se baj), de kössön le. Lehet bármilyen nyelven. Most nem jut eszembe más, amivel jellemezhetném, ötleteket előre is köszönöm!
2017. jan. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


válogass

2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, első!:)
2017. jan. 17. 18:13
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Ha annyira unatkozol akár sportolhatnál is. Abból még hasznod is lenne.
2017. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző téged nagyon nem adlak. Miért ne lehetne hátránya egy online közösségből? Voltaképpen online ismertem meg az egyik mostani legjobb barátomat is aki nemrég tudott nekem munkát ajánlani és lám suli mellett még saját "egzisztenciám van"


Kérdezőnek: Counter-Strike 1.6, vagy a többi része (CSGO-ért fizetned kell ha kiakarod élvezni minden porcikáját)

Call of Duty 2

2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!