Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMORPG játékot ajánlaná...

Milyen MMORPG játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jó rég nem játszottam már online szerepjátékokkal, ezért szeretnék belevágni valamelyikbe. Sajnos nem nagyon követtem, hogy melyik címeket érdemes kipróbálni, ezért szeretnék segítséget kérni. Melyik játék nyújtja a legjobb élmény, mint harcrendszer, mint játékmenet szempontjából? Bármit lehet ajánlani! Amikkel játszottam: Drakensang Online, Metin 2, TERA Online, AION, Runes of Magic.

2016. máj. 29. 22:59
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Én a WoW-ot ajánlanám... Nekem ez jött be a legjobban és ez tudott igazán lekötni...
2016. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2

Star Wars The Old Republic

Neverwinter

RIFT

The Secret World

Skyforge

2016. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Defiance
2016. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mermér? válasza:
A World of Warcraftot ajánlom.Ha kell segítség a játékkal kapcsoltban írj privátba.
2016. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ajánlást, végül leszedtem a Neverwinter-t, remélem hosszútávra leköt. Ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. máj. 31. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!