Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez teljesen normális a fifa...

Ez teljesen normális a fifa 17 játékban?

Figyelt kérdés

Szóval már több mint egy hónapja folyamatosan játszom a fifa 17 el.Sose voltam egy nagy fifa rajongó de ezt most megvettem és hát van egy véleményem a játékról és főleg az ultimate team részéről.

Egy hete játszom online szinte folyamatosan eddig játszottam kb 20 meccset ebből 16 vesztettem el elég nagy gólkülönbséggel.A 10. osztályban vagyok egy közepesnek mondható csapattal és a játék az összes mérkőzésre olyan ellenfelekkel rak össze akik hozzám képest az egekben vannak. Még jó hogy megvernek. Valamit én nem tudok amit esetleg be kellene állítani vagy tényleg ennyire cheat ez a játék?



#játék #ulimateteam
2017. jan. 18. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek 80%-a coin-t vásárol/csal ezért sokkal jobb csapatot tud összerakni, már a játék legelején. Vagy te is vásárolsz coin-t vagy addig gyűjtöd a pénzt (akár sok vesztéssel) amíg nem tudsz jobb csapatot összerakni. Vagy esetleg játszhatsz a gép ellen ultimate team-et és azzal is szerezhetsz pénzt és abban könnyű nyerni.
2017. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nahát! Mikor én elkezdtem Call of Duty-zni, szitává lőttek, én meg alig tudtam eltalálni valakit. Aztán belepakoltam pár száz órát, és láss csodát, ma már 3.0 felett van a K/D arányom. Miért várod el, hogy azonnal le tudj győzni mindenkit? Egy hét játék az nulla, semmi az online színtéren. A fiamnak több, mint 1500 órája van a FIFA-ban, és még a mai napig is találkozik olyanokkal, akik 10:0 arányban elverik.


Nem tudom, mivel játszol, de ha komolyan gondolod a versengést, egy Xbox kontroller kötelező. Anélkül a cselek többségét lehetetlen végrehajtani- csak a jobb analóg karral több, mint 40 trükköt lehet megcsinálni.


Nem kell venni FIFA pontokat, bármit is állítsanak mások. A fiam a legjobb tíz magyar FIFA játékos között van, és egyikük sem vett soha pontokat.

2017. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azt szeretném ha azonos szintű játékosokat dobna össze a gép ha már egy divisionba vagyunk
2017. jan. 18. 22:46
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tervezek pontot venni van türelmem csak ez egy kicsit felháborít az első válaszoló tanácsát megfogadom köszönöm
2017. jan. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!