Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Normalis dolog, ha egy ember...

Normalis dolog, ha egy ember teljesen a zenenek el, tehat egyfajta eletstiluskent tekint arra a mufajra, amit hallgat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem normálisnak normális, amíg nem valami negatív életstílusra gondolunk, de ha például arra gondolsz, hogy valaki úgy öltözködik, olyan körökben mozog, azt hallgat, olyan típusú eseményekre jár el, akkor szerintem normális.Ennek egy igazi hátránya van: én rockernek tartom magam, és egy ideig valóban csak rockot hallgattam,d e aztán rájöttem, hogy így le lehet maradni jó dolgokról. Vannak más műfajú zenék is, amelyek jók, de azokat meg se hallgattam.
2013. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem,ezzel énis így vagyok teljesen,megőrülök az élőzenéért
2013. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Normális :-) Meghalnék rock/ metál nélkül... bár már elhagytam a fekete öltözködést...de nem tellhet el úgy egy nap se , hogy nem hallgatok pár óra jó zenét. :-)

N

2013. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!