Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan juthatnék minél feljebb...

Hogyan juthatnék minél feljebb League of Legends-ben? Szörnyű ami most itt folyik.

Figyelt kérdés

Season 5-ben még silver 2 voltam, de tavaly egyáltalán nem játszottam és most a besorolókon 10/8-at nyertem és bronz 5 be dobott. A besorolókon még normális emberek voltak de így bronz 5-ben kiírják magukról hogy "I'am noob" megkérdezem hogy akkor miért rankedezik, erre a válasz: "troll".

Mindig ilyen 9-13 éves polákok jönnek akik a 10. percben már 0/10-ben vannak.

Egyik meccsemben fizz midezek, erre kijelenti a support hogy ő mostantól miden lesz support én meg nem tudok miatta játszani, inkább meg se szólalok és az enemy engem akar reportolni. Az adc is írogat hogy kéne neki help mikor lemegyek akkor meg az a baja.

Másik meccsben az enemy nem tud játszani mégis lehozzák a meccset, én topon 7/1 be vagyok fiorával de a mid és a bot annyira feedel hogy nem lehet lehozni a meccset.

Mikor meg Galio top Yasuo ellen magic resistel kezd és csak magic resistet veszt és a yasuo már 1vs5-be pentázik akkor sem lehet kijutni. Mindenkinek 80 farmja van mikor én 300-nál járok. Duozni néha szoktam haverral, de ő is csak húz lefele.

Mégis hogy lehetne kijutni ebből a tetves bronzból? Mindig hozzám dobja a nyomorultnál nyomorultabb playereket.



2017. jan. 22. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg duo partnerrel botozol akkor lehet kijutzni....

én tavaly csak supportként duo partnerrel tudtam bot carryvel kijutni... most bedobott b2be, felmentem b1 be aztán leestem b3 0 lpre...

nemtudom mi lesz

2017. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy Diamond-os felkérésre 2hét utàn feladta,hogy kivisz B4-ből egy srácot.Ez nem kitaláció
2017. jan. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B4-be dobott a besoroló, kb 35 meccs alatt jutottam fel S5-be, semmi nehézség nincs benne. Mute az elején mindenkit és carryzd a játékot, ennyi.
2017. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj át euwestre, eune egy szutyok szerver
2017. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én s6-ban Plat 4-be végeztem, idén silver 4be kezdtem, 2 hét alatt plat 5 voltam. Kis accom Bronz 4-be dobta, most gold 3, 1 hét alatt.


Minden csak készség kérdése, ha jó vagy feljutsz, ha meg nem, lent ragadsz.


Régen 2 évbe telt, hogy bronzból silverbe jussak. Ma már egy hét.

2017. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most elég simán megyek felfele és minden meccsbe jól tolom és már csak néha dob be trollokat, noobokat
2017. jan. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!