Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37.6 az már hőemelkedés?...

37.6 az már hőemelkedés? Reggel egy kicsit bágyadtabb volt a kislányom! Adtam neki nurofent, most fel orával kesőbb néztem,37.9! Létezik, hogy feljebb ment? Egyébkent nincs semmi baja, nem folyik az orra!

Figyelt kérdés
A fogzasra gondoltam, 7 hos mar van 2 foga! Ugy erzem felül be van dagadva neki, de mar kb 1 hete! De a hasa nem megy! Vagy nem mindig megy a hasuk, ha jön a foguk? Tanacstalan vagyok, az elsővel kettővel nem volt semmi gond! Jaaj most is olyan kis bágyadt, teszi le mindig a kis fejét!

2014. ápr. 3. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Popsiban mérted? HA igen az valójában 37.2

Elvileg hőemelkedés lehet. A gyógyszereknek is van egy hatóideje. A nurofennek kb háromnegyed óra. Amíg ez le nem telt akár feljebb is mehet a láz.

2014. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha végbélben méred a hőjét, öt tizedet le kell vonni.

Biztosan lappang benne valami, fogzáskor kicsit gyengül az immunrendszerük. Ha bágyadt, tedd le többször aludni, ha étvágytalan ne erőltesd, inkább tápszert vagy cicit adj neki többet. Az is lehet, hogy átmegy rajta és pár nap múlva már semmi tünet, de az én lányomnak is így kezdődött, nem értettük mi baja, másnap már dőlt belőle a takony. Nálunk is fogzás van, csak picit már idősebb.

2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, levontam az öt tizedet! Most is alszik szegénykém! De az nem lesz baj, ha egy nap kimarad, és nem kap főzeléket! Már most úgy érzem rendben van, nem meleg a homloka! Hát remélem csak a foga miatt lesz! Köszönöm a válaszokat!!!
2014. ápr. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!