Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone-hoz valami tipp...

Hearthstone-hoz valami tipp egy kezdőnek rankedezéshez?

Figyelt kérdés

Classic mage paklival játszom általában rankedet néha jade druiddal(mind2-ben megvannak a kártyák a legendarykat kivéve)és egyszerűen nem tudok továbbjutni rank 20-ról.Az lenne a kérdés,higy en vagyok ennyire béna,vagy a pakli nem felel meg?Úgy tűnik hogy az ellenfeleim kártyái sokkal erősebbek,és mintha egy sokkal jobban összerakott paklijuk lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 25. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg sokkal jobb paklija van az ellenfeleknek.
2017. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy csak a rankedeken nem jön össze a dolog,normál játékban 80-90%-ban nyerek ugyan ezekkel a paklikkal.
2017. jan. 25. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pakli nem felel meg, rankedhez meta paklikat kell nézni, nekem most a Pirate Warri jött be, jelenleg 9-es szinten vagyok. A Jade Druid az most elég jó, szerintem arra a paklira feküdj rá ha már a legtöbb lap megvan ki kell hozzá craftolni a legendarykat is.
2017. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nincs elég dust-od próbálkozz meg a midrange vagy secret hunterrel azokba nem kell legendary.
2017. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 25. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már lassan 3 éve játszom. Az elején utáltam elérni a 20-as rangot, mer addig simn ment minden, aztán jött a fekete leves. Ne csüggedj ezen majd sok játék után feljebb tudsz menni. Én mondjuk kicsit meguntam a játékot és a mostani kiegészítő sem jött be standardban 17 vagyok ami elég ergya, inkább wildot játszom ott 14-es vagyok, de engem nagyon nem érdekel ez a rangos dolog.
2017. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Solo adventurokat csináld, meg nézegess deck összeállításokat, 1-1 legendary elég lehet egy viszonylag jó deckhez, olyan 13-15-ös szintig. Utána már jobban összerakott packok kellenek és mage-el szerintem iszonyatosan nehéz 15-ös szint alá menni és druiddal sem könnyű.
2017. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!