Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg? : Naruto...

Melyiket vegyem meg? : Naruto ultimate ninja storm 4 vagy Assassin's Screed Syndicate vagy Final fantasy xv?

Figyelt kérdés
Lehetőségem akadt rá, hogy válasszak egy játékot, de nem tudok dönteni..

2017. jan. 25. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Assassin's Screed Syndicate, hozzám ez áll a legközelebb.


Többi kettő nem az én stílusom. Biztos jó a többi kettő is, csak nekem a Naruto komolytalan, az FF XV meg túl japán. :D Nem vagyok egyik témának sem a rajongója.


Meg ahogy nézem, szerintem tartalmilag is az AC a legjobb, bár az FF-nek is biztos jó története van. Japánok eléggé odateszik magukat azért a sztori terén.

2017. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Final Fantasy-ból kiindulva gondolom konzolra akarod valamelyiket. Ha van egy kornak megfelelő gamer számítógéped, akkor az FFXV-t javaslom. Alapból izgalmas történet, sok mellékküldi, érdekes NPC-k, stb...


Naruto Storm 4

Akkor ajánlom, ha olvastad a mangát, nézted az animét, vagy játszottál a korábbi Storm részekkel, szóval ha van fogalmad a sztoriról, mivel a 4 ott folytatódik, ahol a 3 véget ért. Illetve ha van két kontrollered, akkor ismerőssel is tudtok együtt játszani, tehát a multi miatt is érdemes. Viszont ha van egy jó PC-d, akkor ezt tényleg arra javasolnám.


AC Syndicate

Megmondom őszintén, én a Black Flag óta nem nagyon követem, szóval ehhez szerintem nem is fűznék hozzá semmit. De az eddigi tapasztalataim alapján az AC játékok hamar kimerültek a sztoriban, illetve az ilyen-olyan kincsek gyűjtögetésében.


A személyes véleményem az, hogy az FFXV-t vedd meg, mivel a világ egyszerűen elvarázsolja a játékost, illetve lesz majd hozzá még DLC is, illetve folyamatosan frissítik, és adnak hozzá kisebb tartalmakat is. Illetve ha szereted a Naruto-t, akkor nem állhatnak tőled távol az animék, szóval megnézed a Brotherhodd: Final Fantasy XV-öt, illetve a Kingsglaive-et, és mindent érteni fogsz a játékból. Így önmagában is le tud kötni a nagy világ, a sok küldetés és sok más is... A Naruto-nak szerintem szintén jó a története, bár én csak akkor ajánlanám, ha odavagy a Naruto-ért, és a free battle hosszú távon is leköt. Ezt inkább PC-re ajánlanám, mivel ott jóval több és változatosabb mod van, így egy kicsit fel lehet dobni vele a játékot. Az AC az előbb leírtak miatt szerintem kissé rövid életű, de ha nagyon szereted, én nem foglak lebeszélni róla. Mindenesetre a legtöbb ideig az FFXV kötne le, illetve a Naruto, ha elég nagy fan vagy. Remélem valamit azért tudtam segíteni. :)

2017. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!