Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Final Fantasy részt...

Melyik Final Fantasy részt ajánlanátok, ha még egyikkel sem játszottam?

Figyelt kérdés

Igazából már játszottam valamelyikkel, de még kisgyerek voltam, 8-10 éves kb. Akkor nagyon szerettem. Ps1-en jelent meg, egy hajón indult a játék, és valami szőke gyerek volt a főszereplő, akinek macskafarka volt, asszem valami sárkányszerű lénnyel kellett először csatázni. Meg később volt benne egy Steiner nevű lovag, ennyire emlékszem.


Valami mostani résszel szeretnék játszani, ami PC-re is megjelent. Mit ajánlotok, hol érdemes bekapcsolódni a sztoriba?


2016. dec. 29. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem összefüggőek a részek, még csak nem is egy világban játszódnak, bármelyikkel kezdhetsz. Én talán az 7-est választanám, a legtöbben azzal kezdték. Te a 9-essel játszottál gyerekként, az is nagyon jó. Ha nem zavar a klasszikus SNES stílus, a 6. rész is tökéletes, a személyes kedvencem. A 10 már PS2-re jött ki eredetileg, ha valami újabbat akarsz, az se rossz, de számomra már nem az igazi. A 13 a sorozat fekete báránya, tartsd magad távol tőle.
2016. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xMazsolax ***** válasza:
A 15 egy különálló történet, és kezdésnek tökéletes.:)
2018. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!