Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 2-vel még játszik valaki?

Diablo 2-vel még játszik valaki?

Figyelt kérdés

Akár solo/coop. Már majd 20 éves játék, de örök klasszikus marad a szememben. Én most raktam fel hosszú évek után, az Eastern Sun moddal játszom. Kihozza a potenciált a játékból az biztos.


Nekem bátyámmal volt még anno egy 85ös Necrom, de azzal sok időt eltöltöttem, mert az alap mod nélküli játékbam kínszenvedés volt a fejlődés 70 felett.


Milyen élményeitek vannak a játékkal? Legjobb karaktereitek? Képek,tapasztalatok,törtönetek jöhetnek. :)



2017. jan. 29. 00:22
 1/2 anonim válasza:

Igen játszik! :-D

Én tavaly kezdtem újból, nosztalgia miatt!

Viszont, a hozzá tartozó különböző módokat nem tudom hol lehet letölteni, pedig az érdekelne!

2017. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha a google-ba beírod biztosan megtalálod, a telepítés az kissé körülményesebb már.
2017. jan. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!