Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiszeretnem probalni a Metin2-...

Kiszeretnem probalni a Metin2-t es azon belul is a DDMT2-t de nem nagyon tudom mi hogy megy es ha volna valaki olyan szives es tudna ram idot is szanni segithetne benne egy kicsit?

Figyelt kérdés
17/L

2017. jan. 30. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok segíteni, hogy felejtsd el azt az őskori szemetet, és játssz egy normális, modern MMORPG-vel (Guild Wars 2, Blade & Soul, TERA, Archeage, stb.)!
2017. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pappgr ***** válasza:
Wow, az emlékek most gyomorszájon vágtak. Emlékszem még mennyit nyomtam az eredeti m2-n, amikor még 2 évig kellett játszani hogy értelmes szintet elérj. Imádtam, viszont egyet kell értenem az előző kommentelővel, túl régi már, nem játszák, a mschanikák is régiek, nincs benne nagy változatosság. Próbálj ki inkább valami más ingyeneset, az én kedvencem most a gw2, én megvettem, de ingyenesen is lehet játszani, és alig van korlátozás, nem úgy mint wowban. De ha teljes F2P alapú-val akarsz játszani, akkor ajánlom a Tera-t és a neverwinter-t, ezeket személyesen ajánlom. Haragyon ragaszkodsz a metinhez, akkor próbáld ki a felújított változatát. Azt hiszem most nexworld 2 a neve.
2017. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!