Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mortal x androidban az...

A Mortal x androidban az online fightnál igazi (online) harcok folynak, vagy csak a nevek igaziak és a gépet püfölöm egy versus meccs illuziójában?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Konzolokon elég régi mortalos vagyok, androidon most kezdtem, igy régi mortalosként feltünt néhány dolog az online fightban (is) Szoval majdnem minden ellen védekezéssel kezd, meg ott az a rész hogy várni kell, vagy "tap to recharge".. Mit csinál addig az ellen?.. Tökmindegy hogy 1,vagy 111perc mulva inditom a harcot, ő türelmesen kivárja.. Szoval ilyesmi gondolatok kavarogtak a fejemben, mikor rájöttem hogy lehet ez az" online fight" egy nagy kamu, vannak a regisztralt nevek, és a gép küzd a nevükkel.. Ennyi..A nép nagyrészében meg felsem merül ez.. Szerintetek hogy van ez?
2017. febr. 2. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A gép küzd valaki neve alatt. Ez ne mvalós idejű multipalyer. Egy ideig én is gondolkodtam rajta, de ha megnézed ugyanúgy játszik, mint a tornyoknál. És valóban olyan mintha egy lista alapján küzdenél. Hogy akárhányszor keresel meccset mindig ugyaaz a játékos kerül oda.
2017. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam, ez azért elég gagyi.. Az ember benyeli hogy alig van pár mozdulat, drágák az emberek, még az xrayekért is külön pénzt kérnek..meg folyton van ez a várakozás(mire? Elfáradnak az emberek.?) De igy hogy nem igazi ember ellen küzdök, igy egy cseppnyi feelingje sincsen.. Gyüjtögetek, fejlesztem a csapatomat.. Minek? Ki lássa rajtam kivül? "Online fight".. A k... Anyjukat! Köszi a választ! Örülök hogy másban is felmerült ez a kérdés!
2017. febr. 2. 16:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért nem rossz a játék. Visztont egy idő után kegyetlen nehéz a tornyos rész. Nem a talent pontos hanem a sima. Ha nem lenne meg a Spec Ops Scorpion nem is lehetne tovább menni ezüst meg bronze karakterekkel. Én még csak 25 szint körül vagyok, de ő meg közel 40-es szintűeket ad. Bronz ellenfél nem erős, de az ezüst még az arany kártyát is megfingassa ekkora szint különbségnél.
2017. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem rossz,tény hogy nem rossz.. Pont azért jo mert nehéz, de összehozhattak volna egy igazi online fightot.. Sokat nyomom én is, de ha játszottál valaha valaki ellen, akkor egyből levágod a fent irtak miatt hogy ez az online fight egy parasztvakítás.. Minden ember más.. Van aki összevissza nyomkodja, van aki csak támad, van aki látványosan küzd.. És van a gép..
2017. febr. 2. 16:31
 5/18 A kérdező kommentje:
De mi a fenének van benne ez, mint lehetőség, ha kamu.. Felmegyek a netre, azért hogy egy igazi, regisztralt nevű géppel jatszak.?
2017. febr. 2. 16:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez a versus szimuláció szimulációja:)
2017. febr. 2. 16:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Minden értelmes dolog zöld szarokba kerül, abbol van a legkevesebb, és már ha csak harcolni akarsz azért is ezzel kell fizetni, vagy rendes pénzzel.. Ez nem valami játékosbarát game.. Ez a játék egy hazug üzletember. (de igen, mobilon jo, mégiscsak mortal a neve, de ez minden) ps vitan többet ér a 9,ott legalabb alapbol benne van mindenki a mozdulataival együtt, és valodi multija van!.. Ez az androidos olyan mint britney spears kiköpött rágógumija..
2017. febr. 2. 17:16
 8/18 anonim ***** válasza:
Telefonon minden (ingyens) játék tele van mikrotranzakcióval és 98%-a pay to win. Csak vannak akik 50€ fölötti összeget belevernek és ezt kihasználva a készitők maradnak a pay to win-nél. Ezért nem kell telefonon játszani. Én csak akkor szoktam, ha valahol nagyon unatkozok.
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én konzolon nyomom, tényleg csak megnéztem mi ez, és csak bámulok, h mi ez az átverés.. De legalább élethű.. A csóró egy hétig gürizhet egy karakterért, megveszi, majd rájön h nem tud semmit, mert az xrayes csak a goldos, azt meg soulsokkal veheted meg.. És itt jön a csavar, egy idő után soulsokkal indithatsz meccset, vagy várhatsz 10percet a meccsek között, hogy ujra nekivágj egy gép elleni álonline csatának egy névtelen harcosbrigáddal.. Vaaaagy:perkálsz, és egy óra alatt kimaxolod a gamet.. Ez igy leirva nem valami mortal x-es.. :))) játszva meg mégugyse..inkább konzol.. Ha utazom is.. Ps vita. Ez csak felidegesit..
2017. febr. 2. 20:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Én csak pc-n. Talán pár hete töltöttem le a mortal kombat x-et. Kiváncsiságból, hogy milyen azátn 4 nap után töröltem, meguntam, nem az én stilusom.
2017. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!