Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PANDEMIC: LEGACY társasjátékot...

PANDEMIC: LEGACY társasjátékot lapok széttépése nélkül is lehet játszani?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni, de nekem kissé morbid ez, h széttépni a lapokat. Nem szeretek rongálni.

Akinek megvan, úgy is lehet élvezetesen játszani, h széttépnénk a lapokat?



2017. febr. 6. 02:09
 1/2 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Mi a városokon való pánikszint növekedését egy fóliával oldjuk meg, így megőrizve a táblát a későbbi játékokhoz. Kártyákat nem tépünk el, ha kártyára vagy szereplőre megy ragasztás, azt később, alapjátékkor szimplán figyelmen kívül hagyjuk majd."


"Hallottam olyan trükköt is, hogy az egész board-ot bevonták öntapadós nejlonnal, aki profi szerintem tegyen így mert arról aztán bármit le lehet szedni és még kopás / karcálló is lesz. Aki még nem csinált ilyet szerintem maradjon inkább a ruhás megoldásnál mintsem csupa buborékkal-gyűrődéssel csúfítsa el a táblát."


"Mi nem tepkedunk szet lapokat amikor a jatek kerne, csupan felretesszuk oket, igy meg azt is megkockaztatom, hogy siman mukodne egy-egy honap elemeinek felhasznalasa a sztori mod vege utan. Annyi szepseghibaja persze van, hogy a jatektablan es a lapokon lesznek matricak."

2017. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. A matricákat kartonra kell ragasztani és azokat a megfelelő helyre kell rakni.


A széttépést meg meg lehet oldani úgy is, hogy nagyon alaposan félre kell rakni a kártyát.

2017. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!