Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wow-ban (tauri) ugyanakkorák...

A wow-ban (tauri) ugyanakkorák a petek minden fajnál? Vagy pl a taurenné jóval nagyobb, mint egy orkné (ha pl egymás mellé állnak akár a mountoknál)

Figyelt kérdés
wow, hátas, mount, pet, ork, tauren, warcraft, world, nagy, tauri

#hatás #Warcraft #Tauri #mount #Tauren #WoW #ork #A wow-ban (tauri) ugyanakkorák a petek minden fajnál? Vagy pl a taurenné jóval nagyobb #mint egy orkné (ha pl egymás mellé állnak akár a mountoknál)
2017. febr. 6. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

pet vagy mount?

van már pet battle? :D

2017. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Petre gondolok, mert azt láttam már, hogy egy tauren mountja sokkal nagyobb, + azt is tudom, hogy növekszik a pet mérete szint lépéssel. Még kis szinten vagyok csak ha a taurennel nagyobbak akkor inkább azzal tolom :D De ha a petek mérete fix akkor maradok az orknál.
2017. febr. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!