Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable eltünt egy fő...

Star Stable eltünt egy fő küldetés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok...lassan 3hónapja játszok az Star Stable Onlineval

Amig nem kaptam meg kb 2napja a life time ridit azelott par hettel 2hetig voltam ingyene ridi.

Na szóval...Alexhoz,Lindàhoz kapcsolodo felit mar csinaltam sokat...pl Lindat kiszabatitani a kastelybol stb..meg ugye hogy Justinr mar elvitte a DC stb de mar 3-4hete hogy veluk kapcsolatba semmilyen fo feladat nincs..csak ott allnak a kastely elott..amugy 12.szinten vagyok...szerintetek ez miert lehet?

Mert most a Missipisi J.-s felin kívül semmilyen komolyan felim nincsen...előre is köszönöm a válaszokat❤

12/L


2017. febr. 7. 19:44
 1/1 anonim válasza:
Nem igazán tünt el a feladat... Van olyan amikor egy semmilyen feladat indít be egy fontosabb feladatot. Nem kell aggódni kesőbb lesz majd még fő feladat!
2017. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!