Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC vagy konzol?

GTANiko kérdése:

PC vagy konzol?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodok azon hogy eladjam az xboxom (one) de nem tudom hogy megérné-e eladni, mert a PC drágább. De ha megvárnám az XBOX Porject Scorpiot lehet olcsóbban járnék?

#PC #Xbox #konzol #Gaming #Xbox One #Project Scorpio
2017. febr. 8. 17:54
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Konzol egyetlen előnye az exluzív játékok. Ha nem lennének értelmüket veszítenék. Pc-b a nagyobb elvárásúak játszanak (nem a 10 éves vérpistikékre gondolok), csak ezt a fejlesztők már elfelejtették (sz*r portok, ...)

Olyan ez mint egy autó, ha egyszer vettél egy audi a8-at utána már nem fog kelleni egy swift.

És még egy régebbi választa, hogy egy pc ami hozza a one szintjét nem olyan drága, mert már egy 950 is lowon hoz 40-60 fps-t. És még így is jobb a konzol lowest settong 720p 20-30fps-étől.

2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

peti0102

Ez a gtx 1080 most egy giga nagy trollkodás akart lenni ?XD


Egyéb iránt teljesen igazuk van a válaszadóknak ,ha te már eldöntötted mit akarsz, vedd meg azt, élj vele boldogan.


200e Ft meg nem a világ vége, nyilván tovább kell tanulni hozzá, nem ríni szakmunkásként a nettó 100e bér mellett. Csak magamból kiindulva 2 hónap alatt félre tudok tenni ennyit, úgy hogy közben megvannak a számlák, étkezés, esetleg 1 új póló, nadrág stb.

2017. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
#41 Nagyobb baromságokat nem tudtál volna még kitalálni?
2017. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a kötekedő embereket. Nem is ismertek egyáltalán, életetekben nem láttatok engem, most pedig a nagy pofájával a 7 éves taknyos aki csak a számitógép előtt tud megszólalni, idejön és persze nem azon gondolkodik hogy az egészet félreolvastatta anyucival, mert még nem tud olvasni sem... elkezd perelni, hogy én vagyok a bolond. Nem mondom személyszerint ki volt, mert tudja az. Ha nem tetszik amit irtam a kérdésbe ne vedd figyelembe. AZ Ilyen embereket Németországban lövik.
2017. febr. 24. 15:43
 45/46 Csanádi Mihály ***** válasza:
A pc az valóban erősebb mint a konzol meg több funkciója van viszont a konzolok is elég jó teljesítménnyel viszik a játékokat mert ugye a konzolok egyik jellemzője hogy olcsóbb, gyengébb hardverből is a legtöbbet hozzák ki. A pc értékállób mert nincsen időhöz kötve hogy mikor kell lecserélni ráadásul ha elavul akkor csak alkatrészcsere kell és kész is. A konzoloknak viszont vannak nagyon király exklúzív címei(uncharted,grand turismo,halo,forza),pc-re inkább multiplatform címek vannak, és a konzolokhoz alapból kapsz egy kontrollert, meg van hozzá mozgásérzèkelő, ami azèrt nem egy utolsó technológia, viszont egy idő után le kell cserélni. Azonban a microsoft nagyon ígèrgeti hogy felhagy a konzolgenerációkkal ami azt jelenti hogy nem kell 6-7 évente lecserélni a konzolt a játèkokkal együtt hanem csak akkor kell(csak a konzolt) lecserélni ha elavult vagy ha folyton a legújabbra van szükségünk. Jelenleg a playstation vezet a piacon, az xbox egy kicsit(jó, nagyon)lemaradt, és a nintendo is meglehetősen előretört a switchel, de szerintem az év végén érkező project scorpio a feje tetejére fogja állítani a konzolpiacot.Már csak exklúzív címek kellenének az xboxra,mert most már ezen áll vagy bukik, de Phil Spencer azt mondta hogy nagy meglepetései vannak az E3-ra és én bízo a microsoftban. Én azt mondom hogy várd meg a scorpiot és meglátjuk mit hoz a microsoft.
2017. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Konzol
2018. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!