Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Residen evil 7, véleményetek,...

Residen evil 7, véleményetek, kritikák?

Figyelt kérdés

Díjazom , hogy visszatértek az alap keresgélős-menekülős vonalhoz. Viszont kicsit mááár...elvont szerintem , ez a "bemegyek az emberek fejébe , irányítom őket , rohasztom a környezetem" -ez kicsit olyan Silent hill , Alessa szerű sztori szerintem..legalábbis nekem így jött át.

A boss fight-ok néha már túlzottak...bár ez így van már egy ideje. Nekem a zombik hiányoztak azért..(ezek a falból kibújt hányadékok nem azok) , összességében nekem tetszett..meg néhol az állam leesett annyira morbid...de már (számomra) , nem az az igazi resident evil élmény volt. :) :(



2017. febr. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

játékmechanikailag és grafikailag nagyon csiszolt játék, illetve értékelendő hogy végre szakítottak azzal a stílusvonallal amit a Resident Evil 6 és a két Revelations folytatott utóbbi években, elásva ezt a franchise-t

ugyanakkor mindezek ellenére szerintem túl van értékelve

8/10 egy igazságos pontszám sztem neki, nagyon ajánlott, de ha az ember kihagyja nem marad le olyasmiről mintha a Metal Gear Solid 3, Silent Hill 2 vagy mondjuk a Shadow of the Colossus maradna ki az életéből

illetve rövidnek éreztem, 8-9 óra volt, én megszoktam hogy a resident evil játékok átlagban 15+ óra hosszúak

2017. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
8-9? 5 óra sem volt összesen, "a falból kibújt hányadékokat" konkrétan skippelheted ,meg még pár fő ellenfélt hard szinten is, ezzel együtt az ellenfelek lassúak, hülyék..., mondják hogy jó logikai játékokkal van tele, de szerintem inkább olyanokkal amikkel biztos nem ér el + pontokat, nállam legalábbis biztosan nem. Story egynek elmegy, morbid részek jók. Összeségében 5/10. Közel sem ez volt a legijesztőbb játék amivel játszottam.
2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ijesztonek nem ijeszto csak beteg..foleg az a resz mikor beultetnek a vacsiasztalhoz a csaladdal. Eveline karakteret pedig nem ertettem a vegen...ugy ertem, hogy hogyan kapcsolodik az oreg mamihoz. Lehet en voltam figyelmetlen.

A film se (tudom koze sincs ehhez, csak nev rokon) sem lett jo.

2017. febr. 8. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam az előző Resident evil játékokkal, de ez nekem nagyon tetszett. Nem ijesztő (ami nem baj a számomra), de lekötött. És engem manapság nem sok játék kötött le és ráadásul beleéltem magam és ez tőlem nagy szó. Összesen 4 játékot tudok mondani ami annyira megfogott mint ez (HL2, Metro Last light, Crysis Warhead, Ori and the blind forest). Én a tört verzióval játszottam és a végén el is szégyeltem magam.
2017. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!