Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Remete ingyen lovat ad?

Alpok55555 kérdése:

A Remete ingyen lovat ad?

Figyelt kérdés
A remete dél patán azt állítja, nem ismer, de ha jobban bízik majd bennem akkor örökbefogahatok egy vadlovat. Ingyen vagy Sc-ért? Meg kell majd venni vagy ingyen kapom? A válaszért köci előre is!

2017. febr. 11. 20:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Természetesen sc-ért,úgy kb. kerekítve 900-ért.(De azért legközelebb írd majd oda,hogy star stable-ról beszélsz,meg mondjuk rakd a játékok kategóriába,mert sok ember,aki nem játszik a játékkal nem fogja tudni,miről beszélsz,meg lehet,hogy azt hiszik elmezavarodott vagy :D nem bántásból mondom :D)
2017. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 evimeri válasza:
100%
Hát ebből tényleg nem értek egy szót sem. Ha az előttem szóló nem írta volna meg mi a téma én tényleg azt hittem volna, hogy nincs ki a négy kereked.
2017. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizetni kell értük.. nem is keveset
2017. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panna2231441 válasza:
Nektek melyik Welsh-Póni tetszik a legjobban???
2017. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előttem levő válaszoló, nem illik belekérdezni egy adott témába.

Válaszom: Igen, Sc-ért lehet megvenni a Welsh Pónikat. Pénzért fogadhatod örökbe őket.

2017. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!