Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy kb 10 éves játékot...

Keresek egy kb 10 éves játékot de nem találom sehol. Mi lehet a címe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nincs sok emlékem róla, de az biztos, hogy egy RPG játékról van szó. Tudom ez nem sok de még arra emlékszem, hogy a Weapon Crafting-ja olyan volt, hogy ha volt egy kardod amit fejleszteni akartál akkor minél több goldot áldoztál rá, annál nagyobb százalék volt az esélyed, hogy sikeres lesz a fejlesztés, ha meg nem sikerült akkor eltört a kard. Ez eléggé eltér az többi Weapon Crafting System-től szóval csak tudja valaki, hogy melyik ez a játék.


Ha valakinek van ötlete írja le legyen szíves minden tipp 50% esély, hogy rátaláljak...


Előre is köszi ;)



#játék #RPG #Weapon Crafting System
2017. febr. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

RPG,


Mit kellett ölni? Embert, szörnyet, kismacskát?


milyen környezetben játszódott? véres alvilág, fantázia (sok fa, mező stb), bunker, cementépületek, stb?


Kardon kívül mi volt még? Íj, modernebb fegyver (puska, gépágyú, stb)?


Valami jármű vagy közlekedő eszköz volt (ló, kocsi, vonat stb)?


Milyen célok voltak? Milyen küldetéseket kaptál? Fő történet szál, valami?



Elsőre talán Hellgate: London-t mondanám.

2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Arra sem emlékszel, hogy milyen témájú/stílusú volt? (pl.: fantasy, sci-fi, stb.)

Crafting rendszerükről nem tudok semmit, de egy itt egy pár RPG, hátha valamelyik az:

Gothic

Fable

Risen

Arcania

Demon's Souls

Vampire the Masquerade - Bloodlines

Deus Ex

Mount & Blade

Alpha Protocol

Fallout

2017. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem én játszottam vele hanem egy ismerősöm, de ő sem tudja már ez alapján, hogy melyik lehetett az... Én csak néztem amikor játszott vele és nagyon bejött.


Hát olyasmi volt a játék mint egy Dragon Age csak itt egy karaktered volt és nem több.... a kor is meg a stílus is ahhoz hasonló volt de voltak ilyen fura lények is benne mint pl életre kelt szobor katonák (karddal, pajzzsal) meg orkok is voltak ha minden igaz... a lényeg a weapon crafting-ban van mert azt eddig sehol nem láttam (amúgy Xbox 360-on játszott ha ez segít)


Nézegetem a játékokat de nem találom még mindig :S

2017. febr. 12. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehetnek még:

Sacred 2 Fallen Angel

Rise of the Argonauts

Dragon's Dogma

2017. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezeket is megnéztem de egyik sem az :(


Mindegy... ennek lőttek... hú de nagyon jó kis játék "volt"

2017. febr. 13. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:

xbox 360-as, nem PC játék. Kevés embernek volt régebben konzolja, inkább PC-t vettek az emberek.


Fable talán még.

2017. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az összes fable-t végignyomtam... nem az :D
2017. febr. 13. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Már túlságosan érdekel, mi lehet ez, úgyhogy nem fogom abbahagyni a találgatást :P

Lehet esetleg, hogy JRPG-ről van szó?

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Two Worlds

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Majin and the Forsaken Kingdom

2017. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez a craft rendszer eléggé hasonlít a metin2-hez.
2017. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezek közül egyik sem és az a durva, hogy végignéztem az összes Role playing játékot ami kijött xbox-ra de egyik sem az volt.... kezdem úgy érezni mintha nem is létezne ez a játék xD persze létezik csak egyenlőre senki nem tudja a címét :(
2017. febr. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!