Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs beszéd hang a...

Miért nincs beszéd hang a skyrimben?

Figyelt kérdés
A játék maga tökéletesen elindul, fut csak az embereknek nincs hangjuk, száj animációjuk van és a felirat is előjön. Minden másnak van hangja és zene is van. 179 mod van telepítve :D, ezek LOOT-al rendezve. A neten már keresgéltem és próbáltam steam-ben a fájlok épségének ellenőrzését, próbáltam a hang minőséget (x bit , x Hz állítgatását), Fuz Ro Doh modot letölteni, a Skyrim_default.ini archive részét átírni de nem segítettek. Itt a mod lista: [link] , [link] , [link] , [link] , [link]

2017. febr. 12. 17:21
 1/3 anonim válasza:

Nekem csak néha halk a beszéd de nem teljesen néma...

Eredeti a játék vagy letöltötted? Ha letöltötted honnan? Én a Piratebay-ről szedtem le a Mr DJ-s verziót... linket nem enged a GYK küldeni de szerintem nézd meg ez jó (a Mr DJ-s).

2017. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredeti , bár a modokat nem steamről hanem nexus modsról nexus mod managerel töltögetem.
2017. febr. 13. 16:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Na végül sikerült megoldanom... le írom a megoldást hátha jól jön valakinek. Tehát fel volt rakva az enderal mod és a mod letörlésén kívül a dokumentumok/my games/skyrim mappában lévő .INI fájlokat ki kell törölni.
2017. febr. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!