Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 DLC-k hogy működnek?

Fallout 4 DLC-k hogy működnek?

Figyelt kérdés

Szeretném újra kijátszani a játékot valamikor egy jobb befejezésért, meg akkor már elkezdeném rendesen építgetni a településeket is, ezért a jövőben nem kezdenék új játékot, viszont majd tervezem megvenni a DLC-ket hozzá, ha olcsóbbak lesznek.

A kérdés az lenne, hogy miután kijátszottam a játékot, és magas szintű vagyok, majd a DLC-ket hozzáadom, az új küldetések nekem megfelelően lesznek nehezek, vagy 1 csapásra leölöm a bosst is ha van és csókolom? Illetve ezek alapból úgy vannak csinálva, hogy csak az alap kijátszása után kezdhessem el az ottani küldetéseket, vagy amikor beszélek a megfelelő NPC-vel akár 5-ös szinten, hozzám igazítja a nehézségi fokot?


2017. febr. 12. 18:03
 1/1 Rysex válasza:
Régen játszottam már vele, de amikor megvettem a pin boyodal indítod el a küldetést általában rádió frekvencia által.
2017. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!