Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steames ajándék CS:GO-val...

Steames ajándék CS:GO-val hozzáférek-e a piachoz vagy el kell költenem 5€?

Figyelt kérdés
Barátomnak ajándékoznék egy csgot amit steamen veszek meg csak bem tudom hogy hozzá tud-e férni a piachoz utána és tud-e majd kereskedni vele?

2017. febr. 13. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem költesz el/töltöd fel az egyenleged, csak korlátozott fiókod van, így nem használható a piac sem.
2017. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre számítottam én is sajnos :S de azért köszönöm :)
2017. febr. 13. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy a piac elérhető legyen, az adott fiókon keresztül kell felhasználni/elkölteni minimum 5 eurót. Az értékek összeadódnak.

Pl ha te egy fiókra veszel 3 euróért játékot, 2 euróért meg ajándékot, akkor jó.

Ha te 3 euróért veszel játékot, 2 eurós ajándékot kapsz, akkor azon a fiókon csak 3 euró lett költve, tehát nem fogsz hozzáférni a piachoz.

Ugyan ez vonatkozik kód beváltására is. Hiába van egy 300 eurós program felhasználási kódja nálad, az nem a steamen keresztül megy, hiszen külső forrásból van, így 0 elköltött eurónak számít.


Mivel a barátod ajándékba kapja, nem fog tudni kereskedni meg piacozni a fent leírt okok miatt.

2017. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elkölteni az 5eurot, elég ha benne van a steam pénztárcádban
2017. febr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ez is igaz. Akkor pontosítok, steamen keresztül kell átmennie 5 eurónak.
2017. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!