Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az hogy lehet, hogy a Colin...

Az hogy lehet, hogy a Colin McRae Rally 2. 0-ben a Finn rallyt úgy végig tudom tolni, hogy minden szakaszt megnyerek, a brit rallyn viszont képtelen vagyok beverekedni magam a top6-ba?

Figyelt kérdés
Emlékszem gyerekkoromban is a Brit rally volt a mumus. Most újra tettem a játékot nosztalgiázásképpen, és megint itt akadtam meg. Létezik hogy ekkora a nehézségi szint a két pálya között?

2017. febr. 15. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel az egész játék rohadt nehéz, főleg nekem.
2017. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta már megoldódott a problémám. Tulajdonképpen a Wales Rally sem nehéz, csak gyúrni kell rá. Mini Cooperrel is nyerhető.

Én mondjuk intermediate erősségen nyomom. Nem nehéz, végig toltam 5 szezont, az elsőn csak 4. lettem (2 rallyt meg is kellett ismételnem, hogy beférjek a top6-ba), de utána többit mind megnyertem. Legutóbb a Seat-tal a Wales rally-n kívül mindegyiket meg tudtam nyerni, de ott is második lettem.


Az Expert fokozot viszont tényleg nagyon nehéz! A legrosszabb benne, hogy minden tapadását elveszti az autó, csak sodródsz tovább és tovább a kanyarban... Lehet ehhez is csak gyakorlás kell.

2017. márc. 23. 22:25
 3/3 anonim válasza:
Jó látni, hogy van még valaki aki ezzel játszik. A legjobb autós játék marad a számomra.
2017. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!